Sonda
Jakich informacji szukacie w naszym portalu?
Wszystko o pieczarkarniach
Wszystko o kurnikach
Wszystko o oborach i chlewniach
liczba odwiedzających: 13671875 osób

O nas

  Obserwując otaczającą nas rzeczywistość można postawić tezę, iż stałe są tylko… ZMIANY. Zasada ta nie omija również rolnictwa. Obserwujemy ciągłe przeobrażenia rynku budownictwa Agro oraz nieustający proces wdrażania innowacyjnych technologii. Stabilność na rynku można więc uzyskać jedynie trzeźwo reagując na progres dokonujący się w interesujących nas sferach działalności.

Przyszłości nie zbudujemy jednak ufając zmieniającym się systemom ekonomicznym, reformom politycznym czy dotacjom unijnym. Oczywistym „złotym środkiem” na osiągnięcie sukcesu jest pełne korzystanie z dobrodziejstw, które oferują nam czasy i rzeczywistość, w jakich przyszło nam funkcjonować. W tym zakresie – bez względu na rozwój cywilizacyjny i postęp technologiczny – nadal jednak obowiązuje żelazna zasada: „Jak sobie pościelisz… tak się wyśpisz”.

Dla wszystkich, którzy funkcjonują według wspomnianej zasady powołaliśmy do życia serwis Agroinwestor.pl. Przewodnią ideą towarzyszącą nam przy narodzinach portalu, było stworzenie przejrzystej platformy dostarczającej kompletnej informacji z zakresu agroinwestycji. Omawiając rozwiązania problemów, które dla naszych Czytelników dalekie są od codziennej działalności, wierzymy, iż serwis ten stanie się przydatnym informatorem tak dla rozbudowanych struktur organizacyjnych jak i mniejszych przedsiębiorców.  

AGROINWESTOR.PL OFERUJE:  

Bieżące aktualności branżowe

Z naszym portalem śledzić można wszystkie najważniejsze wydarzenia branży drobiarskiej i pieczarkarskiej. Informujemy o wszelkich imprezach i zdarzeniach związanych bezpośrednio z tematem (np. imprezy targowe, konferencje, szkolenia). Ułatwiamy dostęp do wiedzy o bieżących nowinkach branżowych i rozwiązaniach technologicznych.

Dostęp do fachowej literatury

Dzięki powszechności Internetu nasz serwis będzie umożliwiał stały i szybki dostęp do niezbędnych, agroinwestorom informacji. Wspólnie z redakcjami czasopism „Pieczarkarnia” i „Kurnik”, poruszamy zagadnienia związane z wyborem technologii budowy pomieszczeń do uprawy pieczarek i hodowli drobiu. Artykuły kierujemy do osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań konstruktorskich oraz sprawdzonych materiałów stosowanych w budownictwie Agro. Nie zapominając o detalach, prezentujemy kompletne i właściwe wyposażenie. Odnosimy się również do zagadnień związanych z różnymi fazami procesu inwestycyjnego.

Rozwijanie kontaktów biznesowych

Myśląc poważnie o przyszłości, wskazane jest systematyczne poszerzanie horyzontów oraz grona strategicznych partnerów biznesowych. Wierzymy, że zamieszczona na Agroinwestor.pl BAZA FIRM stanie się dla naszych Czytelników drogowskazem do kolejnych podbojów rynku. Grupowanie wizytówek, według specyfikacji działalności, pozwoli sprawnie odnaleźć kontrahentów i wyświetlić poszczególne sektory przedsiębiorców. Pomożemy Państwu znaleźć dostawców jak i odbiorców. Dzięki Agroinwestor.pl poszerzenie listy partnerów biznesowych jest w zasięgu kilku „kliknięć myszką”. Wszystkie zasady dotyczące rejestracji firm są w sposób szczegółowy wyjaśnione w regulaminie serwisu. W powyższym zakresie udostępniamy możliwość wyboru kilku form prezentacji działalności.

Kampanie banerowe

Wychodząc z założenia, iż dźwignią handlu nadal pozostaje reklama, Agroinwestor.pl oferuje promocję firm i stron internetowych. Możemy do tego celu wykorzystać boksy reklamowe zlokalizowane w różnych częściach serwisu. W prosty sposób – wypełniając formularz w naszym portalu – można zamówić statyczną lub animowaną grafikę będącą odsyłaczem do prezentacji Państwa firmy w Internecie.

Wykaz ciekawych miejsc w sieci

Dla agroinwestorów wykorzystujących globalną pajęczynę do permanentnej inwigilacji branży, opracowujemy wykaz lektury obowiązkowej. Polecane przez nas wydawnictwa, placówki i serwisy branżowe z pewnością pomogą na bieżąco kontrolować, „co w trawie piszczy”.   W przekonaniu, iż poruszane przez nas tematy, problemy i rozwiązania staną się dla Państwa przydatnym przewodnikiem po inwestycjach Agro – zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu.Z poważaniem 
Redakcja Agroinwestor.pl

Płyta warstwowa