Sonda
Jakich informacji szukacie w naszym portalu?
Wszystko o pieczarkarniach
Wszystko o kurnikach
Wszystko o oborach i chlewniach
liczba odwiedzających: 13120548 osób

Pieczarkarnia n 2

Każdy potencjalny inwestor, który choć raz próbował zgłębić tematy związane z ogólnie pojętym przemysłem pieczarkarskim, stwierdził z pewnością, że w naszym kraju nie ma jednoznacznie wytycznych co do sposobu realizacji inwestycji w branży pieczarkarskiej. Brak fachowej literatury traktującej w szerokim zakresie o zagadnieniach związanych z wyborem określonych technologii budowy pieczarkarni, nowoczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych i materiałach stosowanych przy budowie pieczarkarni oraz o kompletnym i właściwym wyposażeniu pieczarkarni, jest dla nas głównym bodźcem do wydania niniejszego poradnika.

Chcielibyśmy, aby ukazywał on kierunki rozwoju w branży pieczarkarskiej a dla inwestorów stał się swoistym kompendium wiedzy na temat nowoczesnej produkcji pieczarki. Jednocześnie chcielibyśmy pozostać otwarci na wszelkie problemy "dnia codziennego" polskich pieczarkarzy.

Dlatego w odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Państwa pytania, kierowane do nas drogą e-mail, na łamach naszego poradnika pojawiać się będą artykuły ściśle związane z poruszaną problematyką.

Płyty warstwowe Płyty obornickie Płyta warstwowa